de persze nem mindig rossz

Egyébként voltak jó dolgok is (többnyire, mielőtt élhetetlen meleg lett), voltunk kiváló A Perfect Circle koncerten, és utána ugráltunk is, és sok szép naplementét néztem meg a dombokon. Olykor szentjánosbogarakat is láttam, bár közel sem annyit, mint tavaly. Voltunk fröccsözni barátokkal, nemsokára telihold, a plázában hűsölve ma egy nagyon aranyos kutyával játszottam, aki már unta, hogy a plázában kell hűsölnie, nyilván csak azért, mert nem fogta fel a betonközeli hetven fokot, mint egyetlen alternatívát. Egyébként eljutottunk oda, hogy már a plázában sincs kellemesen hűvös, csak nem hal meg azonnal az ember. Délelőtt véletlenül rossz arányban engedtem a hideg- és melegvizet, és azt kell, hogy mondjam, a tizenhat fok még ilyen melegben sem esik jól, de azért lehűt. Ha lenne bármi nézhető a moziban, még jobb lenne, de nincs, cserébe legalább nem eszem meg egy vödör pattogatott kukoricát egyedül. Nézhetnék persze sorozatokat, de semmihez nincs türelmem, azt hiszem, kénytelen leszek visszatelepíteni az Inquisitiont vagy a Baldur's Gate-et, azok legalább marokra fogják az agyamat, és egy irányba gyűrik, ha már a koponyámban lakó, marék lepke nem képes többre.